Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... Alerta
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

Alerta

De o saptamana nu mai primesc alertele la care eram abonat. Vreau si ei sa stiu pentru ce am fost pedepsit. Multumesc !
Nu va ganditi imediat ca ati fost pedepsit
Trebuie sa cunoasteti ca forumul se afla in continua imbunatatire,de curand i s-a schimbat total "infatisarea",specialistii forumului lucreaza zilnic la introducerea vechilor facilitati
Ati incercat sa intrati pe profilul dv sa bifati Alerte ?
Imi pare rau, dar nu gasesc nicaieri unde pot bifa Alerte.
Gasiti in
cont/profil/newsletter
Cornel Vasile, Consilier juridic
Poate sunt eu mai batut in cap. In newsletter am gasit 5 butoane rosii pe care scrie dezbonare si 6 albastre cu abonare, dar numai pentru abonatii premium. Noi cei de rand, cum ne putem abona la alerte forum ?
LIVIU NISTEA, utilizator