Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Fonduri europene firmă organizări evenimente
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Fonduri europene firmă organizări evenimente

Buna ziua,pot sa accesez fonduri pt a deschide o firma pt organizari evenimente ???(si ar trebuie sa am spatiu....ceva inainte de a depune dosarul).ms
Buna ziua,
Da, puteti depune un proiect pentru aceasta activitate.
Conditiile de finantare difera, functie de programul in care va incadrati.
Pentru a putea spune cu exactitate care sunt conditiile pe care trebuie sa le indepliniti sunt necesare mai multe informatii din partea dumneavoastra: unde doriti sa desfasurati activitatea, in mediul rural sau urban? aveti o societate? sunteti interesat doar de achizitie de echipamente sau si de realizare lucrari de constructii? care este valoarea la care s-ar ridica investitia?
Activitatea vreau sa o desfasor in mediul rural,iar societate nu am dar as putea sa imi fac un PFA??si vreau sa inchiriez un spatiu pt a-mi desfasura activitatea,dar nu stiu daca pot ....si as vrea si achizitia de echipament((((mese,scaune,huse,tacamuri si etc)))...multumesc
V-ati incadra pe sub-masura 6.2, finantata prin PNDR. Puteti citi mai multe informatii accesand site-ul [ link extern ] .