avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 587 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Delimitarea proprietatii private
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Delimitarea proprietatii private

Este legal ca vecina de deasupra sa intinda rufele acoperind o parte din ferestrele balconului meu ? Ce pot face legal pentru a o sanctiona si baza legala a demersurilo necesare ! Amiabil nu se poate discuta cu ei !
Cel mai recent răspuns: lucianmoisa8 , utilizator 13:11, 6 Octombrie 2017
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Hartuire de catre fostul sot karmy karmy Buna ziua. Va rog sa ma ajutati cu niste raspunsuri. Din luna martie 2015 si pana in prezent fostul sot mi a intentat nu mai putin de 6 procese pt diverse ... (vezi toată discuția)
Stalp joasa tensiune pe terenul proprietate privata assportiva assportiva Buna ziua! Daca am un stalp de joasa tensiune ..pe proprietate privata, ce pot sa fac din punct de vedere legal pentru a-l scoate de pe proprietate? exista ... (vezi toată discuția)
Reclamatii nenumarate dimitriadeelena dimitriadeelena Asociatia de proprietari din care fac parte are un locatar care nu este proprietar dar depune nenumarate plangeri la politie cu privire la activitatea ... (vezi toată discuția)