Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Delimitarea proprietatii private
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Delimitarea proprietatii private

Este legal ca vecina de deasupra sa intinda rufele acoperind o parte din ferestrele balconului meu ? Ce pot face legal pentru a o sanctiona si baza legala a demersurilo necesare ! Amiabil nu se poate discuta cu ei !
~ Conținut șters la cerere ~