avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 183 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Achiziţii publice Se poate elimina din cadrul unei proceduri de ...
Discuție deschisă în Achiziţii publice

Se poate elimina din cadrul unei proceduri de atribuire simplificata online un operator economic care inainteaza oferta fara a atasa si propunerea tehnica?

Se poate elimina din cadrul unei proceduri de atribuire simplificata online un operator economic care inainteaza oferta fara a atasa si propunerea tehnica?
Cel mai recent răspuns: dancantemir , utilizator 09:56, 10 Octombrie 2017
Potrivit art.137 alin.2 lit.k din HG 395/2016.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna seara, este vorba de prezentare daune Polyy Polyy La o procedura simplificata am doi op. economici participanți,unul mi a depus duae așa cu am solicitat prin fisa de date , cel de al doilea mi a depus un ... (vezi toată discuția)
Pozitii suplimentare propunere financiara creatza_70 creatza_70 Buna ziua! La o procedura a fost depusa o oferta, care avea, atat in cadrul propunerii tehnice, cat si financiare, pozitii nesolicitate prin caietul de ... (vezi toată discuția)
Anulare licitatie deschisa - acord cadru Gabriella.S Gabriella.S Exista prevedere legala privind anularea procedurii pentru cazul in care la o licitatie deschisa online organizata pt incheierea de acord cadru cu 3 semnatari, ... (vezi toată discuția)