Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Salariu unui bibliotecar comunal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Salariu unui bibliotecar comunal

Buna ziua,As dori sa stiu cam cit este salariu unui bibliotecar comunal angajat in 1990(deci cu o vechime de 27 de ani)doar cu studii medii. Va multumesc!
george-neagu, moderator
Uitati-va pe site-urile bibliotecilor judetene din tara, care la 30 septembrie 2017 aveau obligatia publicarii listelor cu nivelul salarial in plata, si regasiti-va functia. macar orientativ, ca un nivel salarial fix nu exista pana nu va fi implementata total legea salarizarii.
BIU"