Forum Discuţii juridice Executare silită Executare silita
Discuție deschisă în Executare silită

Executare silita

Buna ziua. In urma cu 7 ani am deschis un PFA care in timp a acumulat datorii si majorari la datoriile respective. PFAul ui i-a fost suspendata activitatea in urma cu 1-2 ani. Ingrijorarea mea este ca este deschis pe adresa parintilor, unde am locuit si eu de altfel. Ii poate afecta pe ei asta, executat silit sa fie apartamentul sau ceva? Multumesc
Daca apartamentul nu este pe numele dvs., nu aveti de ce sa va faceti griji.
Parintii ar trebui sa se ingrijoreze?
V-am raspuns mai sus. Daca parintii sunt giranti, atunci da, se pot ingrijora.