Forum Discuţii juridice Carte funciară - Cadastru, ... constructie din lemn fara autorizatie
Discuție deschisă în Carte funciară - Cadastru, Intabulare şi alte formalităţi funciare

constructie din lemn fara autorizatie

Buna ziua!
am construit in prelungirea casei o terasa de 56mp ,din lemn ,cu acoperis si pe o placa din beton, fara autorizatie si proiect.As vrea sa stiu daca am incalcat legea si cam la ce amenda sa ma astept.
Multumesc!!!
valente77, utilizator
~ Conținut șters la cerere ~