Forum Discuţii juridice Executare silită despre executare silita
Discuție deschisă în Executare silită

despre executare silita

daca o banca vinde creditul de nevoi personale (pe care nu l-ai achitat dar nu ai girat cu nimic si nici giranti nu ai avut -am luat 21500 lei am achitat 48147 lei si mai am de dat 27000 lei) unei firme de recuperari si obtine o executare silita ce s-ar putea intampla.
va multumesc.
Va executa silit in vederea recuperarii debitului.