Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Schimbate categorie folosinta
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Schimbate categorie folosinta

Buna ziua,
Doresc sa cumpar un teren care este incadrat in categoria de folosinta "teren agricol intravilan". Care este procedura pentru a schimba categoria de folosinta in "constructii-curti"? Din pacate gasesc numai raspunsuri contradictorii.... Multumesc!
sneferu, utilizator