Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Traducere factura
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Traducere factura

Ce inseamna " document tradus in copie certificata insotit de traducerea legalizata". Este vorba despre o factura . Multumesc !
inseamna o copie a documentului in limba straina, pe care scrieti "conform cu originalul" si semnati, plus o traducere autorizata cu legalizarea semnaturii traducatorului, din limba documentului in limba romana.
romibaro, utilizator