Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Salariu negociere
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Salariu negociere

buna seara
ce stiti despre negocierea inceputa de azi 20.11.2017 si care poate tine pana pe 20.12.2017 , aveti vre-un act tipizat /?sau care este procedura ?
george-neagu, moderator