Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Lege nr. 80 din 03/05/1927 --O ARE CINEVA?
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Lege nr. 80 din 03/05/1927 --O ARE CINEVA?

Buna ziua,

as dori un exemplar din Lege nr. 80 din 03/05/1927 (Lege 80/1927)
privind incurajarea construirii de locuinte**) Publicata in Monitorul Oficial nr. 95 din 03/05/1927.

Va multumesc !!

Nu o am, dar o puteti gasi pe indaco-lege start daca aveti pe cineva care are abonament fiindca nu este disponibila gratis.
Puteti intreba la Biblioteca Academiei, ei au colectii vechi ale Monitorului Oficial.
am incercat sa va ajut intrucat am abonament la lex expert, insa legea indicata de dvs nu exista.
verificati daca toate datele sunt exacte.
VA multumesc frumos. Nu am alte date.Stiu cu siguranta ca data este cea corecta.