avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 738 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Lege nr. 80 din 03/05/1927 --O ARE CINEVA?
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Lege nr. 80 din 03/05/1927 --O ARE CINEVA?

Buna ziua,

as dori un exemplar din Lege nr. 80 din 03/05/1927 (Lege 80/1927)
privind incurajarea construirii de locuinte**) Publicata in Monitorul Oficial nr. 95 din 03/05/1927.

Va multumesc !!



Cel mai recent răspuns: avb_grup , utilizator 13:00, 12 Octombrie 2009
Nu o am, dar o puteti gasi pe indaco-lege start daca aveti pe cineva care are abonament fiindca nu este disponibila gratis.
Puteti intreba la Biblioteca Academiei, ei au colectii vechi ale Monitorului Oficial.
am incercat sa va ajut intrucat am abonament la lex expert, insa legea indicata de dvs nu exista.
verificati daca toate datele sunt exacte.
VA multumesc frumos. Nu am alte date.Stiu cu siguranta ca data este cea corecta.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Legi abrogate sau nu... cat woman cat woman Legea nr. 125 / 2005 publicata in Monitorul Oficial, Partea I nr, 668 din 27.07.2005 mai este in vigoare? trebuie sa aflu neaparat!!! Daca nu mai este in ... (vezi toată discuția)
Modificare c.o.r. stie cineva ce act normativ a modificat prin iarna 2004 nomenclatorul COR, prin care se schimbau niste denumiri de functii?
multumesc (vezi toată discuția)
As dori sa infiintez un camin (azil) de batrani in mediul urban cu fonduri nerambursabile 100%, se poate? inchiriez2012 inchiriez2012 as dori sa infintez un camin de batrani cu fonduri nerambursabile 100%, mentionez ca detin un spatiu in mediul urban cu teren, suprafata spatiului fiind de ... (vezi toată discuția)