Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... Logare
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

Logare

Sunt CODAU SILVIA am abonament premium din iulie 2017 si nu ma pot loga . Nu stiu ce se intimpla.

[Intervenție administrator :
Bună ziua. Va rog sa nu scrieți public datele de acces la cont. Nu de alta, dar e contul dvs, sunt datele dumneavoastră personale. Nu va pasa de ele? Puteți contacta administratorul de cont? Atunci când vi sa făcut abonamentul, ați discutat cu unul dintre colegii mei. Ii puteți trimite un email? Oricum, am înaintat discuția la departamentul de relații cu clienții și o sa va contacteze cineva mâine.

Seara buna. Va rog sa nu mai publicați datele de acces la cont. La niciun serviciu la care sunteți abonata cu bani sau nu.]
Alin Popescu, administrator
Va rog sa va schimbați parola de acces în cont. Dacă o faceți publica, va puteți aștepta să o fi folosit și alți oameni.