Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... angajare dupa desfiintarea postului
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

angajare dupa desfiintarea postului

La cat timp dupa desfiintarea postului se poate angaja o persoana pe postul respectiv ?
O poate evita in mai multe feluri , chiar daca face angajari....