Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... domeniu constructii
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

domeniu constructii

pentru demararea start up in construcții se acordă fonduri nerambursabile?
Care ar fi pașii de urmat?....și vă ocupați dvs sau altcineva de întocmirea dosarului(actelor) ?...multumesc mult!
Buna Ziua. Ne putem ocupa noi de documentatia dumneavoastra.
O zi buna.