Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii marire salariu 2018
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

marire salariu 2018

Daca in ianuarie 2018 o salariata este in concediu medical ii maresc salariul la 1900 lei?
Daca până acum avea negociat salariul brut sub 1900 lei, atunci aceasta se va majora cel puțin la aceasta suma. Daca este in concediu medical dinainte și acesta continuă și după 01.01.2018, se va folosi aceeași medie zilnică.
Multumesc.