avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 703 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Legislaţie europeană, CEDO, UE, ... Impozit pariuri online
Discuție deschisă în Legislaţie europeană, CEDO, UE, proceduri europene

Impozit pariuri online

Bunaziua de la 1 ianuarie 2018 , se va opri impozit la sursă la pariurile ONLINE atunci cand retragi banii din cont??
Sau rămane tot la fel ca si in 2017 si trebuie declarat la anaf. ?? Astept sa ma lamurească si pe mine cineva , pentru ca am citit tot felul de stiri.

Alte discuții în legătură

Impozit pe câștigurile din pariuri sportive online horatyus horatyus Bună ziua, Sunt nou pe acest forum și nu știu dacă acest subiect a mai fost discutat sau nu și prin urmare am să rog pe cineva să îmi ... (vezi toată discuția)
Impozite pe poker online? adi80 adi80 incerc sa aflu daca la noi se impoziteaza banii castigati la poker pe internet, mai precis pe situri de poker aflate in alte tari. adica daca eu joc din ... (vezi toată discuția)
Declarația 200 PROSPERITATE PROSPERITATE Buna ziua ' Va rog frumos sa îmi spuneți și mie ce am de făcut in următoarea situație ; Eu am deschis in anu 2016 trei conturi la trei case de pariuri ... (vezi toată discuția)