Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Deducere cheltuieli reparatii la sediu social
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Deducere cheltuieli reparatii la sediu social

Va rog sa-mi spuneti daca se pot deduce cheltuielile cu reparatiile la acoperisul de bloc in care detin apartamentul in care locuiesc , acesta fiind si sediul social al PFA-ului .Mentionez ca am factura si chitanta pe PFA .
Multumesc anticipat !
george-neagu, moderator