Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... contract inchiriere
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

contract inchiriere

Buna ziua. Va rog sa ma lamuriti intr-o problema.
Am un contract de inchiriere pe care l-am depus in 2017 la finante, impreuna cu formularul 220. Contractul este pe perioada nedeterminata.
Pentru anul 2018 am modificat cuantumul chiriei dar chiriasul a ramas acelasi. Trebuie sa depun si pentru 2018 formularul 220 ?
Am inteles ca formularul s-a modificat la sfarsitul anului trecut. De unde il obtin pt.ca nu pot sa il descarc de pe site-ul Anaf ?
Va multumesc.
lani, utilizator