avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 233 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Pe 5 decembrie am avut un accident rutier au expirat ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Pe 5 decembrie am avut un accident rutier au expirat cele 30 de zile de certificat medical Ce trebuie să fac și unde să mă adresez

Ce trebuie sa fac daca nu am luat certificatul medico-legal legal în termen de 30 zile
Cel mai recent răspuns: Emitza , utilizator 14:07, 4 Ianuarie 2018
Buna ziua,
Mergeti si-l luati de la INML!
Nu s-a distrus asa ca o sa vi-l dea.
Mulțumesc mult pt răspuns
Spuneți mi va rog unde e inml?
Ultima modificare: Joi, 4 Ianuarie 2018
Emitza, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Vatamare corporala din culpa francesca_25 francesca_25 buna, as dori daca se poate un sfat cu privire la urmatoarea problema: in luna aprilie a.c. am tamponat un alt autovehicul iar raportul politiei m-a scos pe ... (vezi toată discuția)
Dubii despre certificatul medico-legal pynu pynu Buna ziua am avut un accident cu victima si de mai mult de 3 luni astept sa ajunga certificatul medico-legal la politie . Desi in dosar apare cum ca s-ar fi ... (vezi toată discuția)
Se poate contesta un certificat medico-legal? joemarin joemarin Un certificat medical poate fi contestat si daca da,cum?persoana respectiva a obtinut un nr de 30 zile ingrijiri medicale in urma unei altercatii,in ziua ... (vezi toată discuția)