Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Pe 5 decembrie am avut un accident rutier au expirat ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Pe 5 decembrie am avut un accident rutier au expirat cele 30 de zile de certificat medical Ce trebuie să fac și unde să mă adresez

Ce trebuie sa fac daca nu am luat certificatul medico-legal legal în termen de 30 zile
Buna ziua,
Mergeti si-l luati de la INML!
Nu s-a distrus asa ca o sa vi-l dea.
Mulțumesc mult pt răspuns
Spuneți mi va rog unde e inml?
Emitza, utilizator