Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... cod penal 1936
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

cod penal 1936

nu am gasit o alta rubrica asa ca am postat aici.

daca ma poate ajuta cineva cu un link spre textul codului penal din 1936 republicat in 1948.
Incercati pe cdep.ro sau cautati cu un motor de cautare. Este posibil sa-l gasiti mai greu datorita faptului ca nu mai este in vigoare.
Daca nu-l gasiti dati-mi un PM

Av. Adrian Posdarie
le multumesc celor care au scris
Va rog sa ma lamuriti cum pot identifica un link spre textul codului penal din 1936 republicat in 1948. Am incercat pe google, dar nu am reusit sa gasesc textul codului.
Are cineva textul Codului?? intr-adevar, pe google este imposibil de gasit :)