Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Privilegiu imobiliar
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Privilegiu imobiliar

Buna seara, cum pot afla daca asociatia de proprietari a instituit un privilegiu imobiliar asupra unui apartament ?.
Faceti solicitare oficiala la oficiul teritorial de cadastru si intabulare a proprietatilor imobiliare care va poate comunica daca a fost instituit privilegiul imobiliar cu sarcina