Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Cerere pentru intabularea privilegiului imobiliar in ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Cerere pentru intabularea privilegiului imobiliar in favoarea asociatiei de proprietari

Vă rog sa mă îndrumați: în prezent, unde se depune cererea pentru intabularea privilegiului imobiliar în favoarea asociației de proprietari?
Instituirea privilegiului imobiliar se depune de catre creditor=asociatia de proprietari la ocpi oficiul de intabulare drept de proprietate teritorial
Se depune cererea de instituire privilegiu imobiliar la care se anexeaza documentele justificative