Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Partaj
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Partaj

Am o casa construită cu fostul Sot CIT timp am fost căsătoriți . Sintem divorțați de 2 ani dar nu am facut Partajul . Autorizația de construire este pe numele lui .iar toate actele au rămas la el . Poate vinde casa fără mine ?
Buna seara,
Nu dar e bine sa incepeti un dosar de partaj.