Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Recalculare consum energie termica
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Recalculare consum energie termica

Pe ce perioada se poate recalcula consumul de energie termica, retroactiv, pentru utilizatorul gasit racordat, fraudulos?
~ Conținut șters la cerere ~
Utilizatorul a fost gasit racordat si si-a recunoscut fapta. Nu dorim o plangere penala impotriva acestuia, ci doar sa ii recalculam consumul si el sa plateasca. Nu cunoastem perioada pe care sa o recalculam
~ Conținut șters la cerere ~