avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 691 soluții astăzi
Forum Bani şi Afaceri ... Cursul de schimb şi piaţa ... Vista normala
Discuție deschisă în Cursul de schimb şi piaţa monetară

Vista normala

Ma simt furat deoarece eu am trait un accident si acum pare ca-mi da doar casa in piatra neamt acolo de unde sunt. Si nimic? Eu sunt operat la cap (pare ca ma trimite acasa si-mi ia banii ! Avocatura cred ca vrea sa ma fure (un indiciu pentru ce trebuie sa fac sa fie mai corect totul ca eu asa raman
Ultima modificare: Sâmbătă, 13 Ianuarie 2018
Alexandru Andrei, utilizator
Cel mai recent răspuns: Alexandru Andrei , utilizator 09:37, 13 Ianuarie 2018
Ajutor Macar sa pot zambi cu adevarat!!

Alexandru Andrei a scris:

Ma simt furat deoarece eu am trait un accident si acum pare ca-mi da doar casa in piatra neamt acolo de unde sunt. Si nimic? Eu sunt operat la cap (pare ca ma trimite acasa si-mi ia banii ! Avocatura cred ca vrea sa ma fure (un indiciu pentru ce trebuie sa fac sa fie mai corect totul ca eu asa raman

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Furt. art. 210. acuzatie de complicitate ContSters156375 ContSters156375 un verisor de-al meu a furat din acasa o suma de bani,vreo 10000 euro,si a fugit de acasa, deoarece spunea ca este torturat de tatal lui,si ca nu-l mai ... (vezi toată discuția)
Urgent bizzo bizzo Urgent ! Ma numesc Petrescu Alin am 15 ani si am nevoie de ajutor.. La varsta de 2 ani tatal meu a incetat din viata in urma unui accident de masina. Dupa ... (vezi toată discuția)
Despăgubiri accident rutier Me and my dogs Me and my dogs Buna ziua, mama mea (pasager) a fost implicată în accident rutier ,comis de șoferul in a cărui masina se află. A fost dusă la urgente, facut tc ,raze ... (vezi toată discuția)