Forum Bani şi Afaceri ... Cursul de schimb şi piaţa ... Vista normala
Discuție deschisă în Cursul de schimb şi piaţa monetară

Vista normala

Ma simt furat deoarece eu am trait un accident si acum pare ca-mi da doar casa in piatra neamt acolo de unde sunt. Si nimic? Eu sunt operat la cap (pare ca ma trimite acasa si-mi ia banii ! Avocatura cred ca vrea sa ma fure (un indiciu pentru ce trebuie sa fac sa fie mai corect totul ca eu asa raman
Alexandru Andrei, utilizator
Ajutor Macar sa pot zambi cu adevarat!!

Alexandru Andrei a scris:

Ma simt furat deoarece eu am trait un accident si acum pare ca-mi da doar casa in piatra neamt acolo de unde sunt. Si nimic? Eu sunt operat la cap (pare ca ma trimite acasa si-mi ia banii ! Avocatura cred ca vrea sa ma fure (un indiciu pentru ce trebuie sa fac sa fie mai corect totul ca eu asa raman