avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 531 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Beneficiez de.....bonuri&prime cf.legii17/2000
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Beneficiez de.....bonuri&prime cf.legii17/2000

Dacă eu devin asistent personal si voi fi plătită JUMA juma.....voi mai beneficia de bonurile de.masa....de prime.. .???moldo86@yahoo.com
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 16:13, 14 Ianuarie 2018
Veti beneficia de prime sau de tichete de masa conform legislatiei in vigoare.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Bonuri de masa talmacel talmacel Buna ziua, Lucrez la o gradinita de stat, care a apartinut de Spitalul Clinic de Copii Brasov pana in iunie 2009. Din iulie 2009 am fost transferata cu ... (vezi toată discuția)
Bonuri de masa toma_claudia toma_claudia Buna ziua, As dori sa primesc un raspuns de la persoane avizate Eu lucrez la o firma care acorda bonuri de masa, pentru zilele efectiv lucrate (aproximativ ... (vezi toată discuția)
2 locuri de munca tichete de masa caataalin caataalin Buna ziua. Am si eu o intrebare. De curand m-am angajat la o societate cu program de 4 ore pe langa jobul cu norma intreaga pe care il am, la aceasta societate ... (vezi toată discuția)