Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Beneficiez de.....bonuri&prime cf.legii17/2000
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Beneficiez de.....bonuri&prime cf.legii17/2000

Dacă eu devin asistent personal si voi fi plătită JUMA juma.....voi mai beneficia de bonurile de.masa....de prime.. .???moldo86@yahoo.com
Veti beneficia de prime sau de tichete de masa conform legislatiei in vigoare.