avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 226 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Stimulent insertie
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Stimulent insertie

Bună ziua fetita mea face 3 ani în 23 Feb, mai pot beneficia de stimulentul de insertie? Mulțumesc
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 18:48, 15 Ianuarie 2018
Nu mai puteti beneficia de stimulentul de insertie.
Ultima modificare: Luni, 15 Ianuarie 2018
Cornel Vasile, Consilier juridic

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua.....mi am depus si eu actele pentru stimulent inserție....dar ... cornelia sandor cornelia sandor Buna ziua.....mi am depus si eu actele pentru stimulent inserție....dar in decizie scrie ca nu am dreptul la stimulent deoarece am realizat venituri in timpul ... (vezi toată discuția)
Supliment insertie tiberiuborsa tiberiuborsa buna ziua! sotia a optat pentru concediu de cresterea copilului pana la varsta de 2 ani, copilul fiind nascut pe data de 31.03.2015. Intrucat OUG 111/2010 s-a ... (vezi toată discuția)
Stimulent insertie vs. luna tatalui Kazfer Kazfer Copilul implineste 2 ani la data de 01.09.2017. Mama se afla in concediu pentru cresterea copilului in varsta de pana la 2 ani, pana la data de 01.08.2017, ... (vezi toată discuția)