Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Revocare dispozitie primar, dupa ce am deschis actiune ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Revocare dispozitie primar, dupa ce am deschis actiune instanta

Buna ziua,
Se mai poate revoca o dispozite a primarului de imputare a unei sume de bani unui contractual, daca acesta a actionat in instanta ca fiind nelegala ?
Revocarea poate fi efectuata de catre emitent in orice moment.