Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Garantie Telefon mobil
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Garantie Telefon mobil

Buna seara de curand am cumparat un tel din magazin mai precis pe data 04-12-2017 pe parcursul luni am observat ca tel nu se mai conecteaza de nici un fel pe data de 20-12-2017 mam prezentat de unde lam cumparat dansi lau trimes in servis astazi vineri 19 ianuarie 2018 tel e tot in servis iar personalul de acolo imi spune sa astept ca ma suna iei cand apare m-ai mentionez o data ca tel are garantie.
Puteti sa faceti o sesizare in scris la ANPC ,mentionand problemele intampinate cu tel.
Multumiri