Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Statutul elevului
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Statutul elevului

(2) Pentru distante mai mari de 50 km se asigura decontarea sumei reprezentand contravaloarea a 8 calatorii dus-intors pe semestru.
Eu locuiesc în internat, la București, e prima oară când am aflat că pot deconta 8 călătorii pe semestru... ma puteti ajuta cu un model de cerere? Sau ce trebuie să fac.. va trebui să cumpăr biletele și după mi se vor deconta? După o călătorie dus-intors pot deconta?
Va mulțumesc!
~ Conținut șters la cerere ~