Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Deschidere punct de lucru
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Deschidere punct de lucru

La cat timp(zile) dupa inchiderea punctului de lucru la ONRC, pot sa-l redeschid din nou(pe mine ma intereseaza un alt certificat constator )Ms
Nu are logica intrebarea, la ONRC se pot face cate modificari doriti, atata vreme cat intocmiti documentatia necesara si aceasta este acceptata de ONRC, ca atare azi desfiintati si tot azi puteti sa infiintati...