Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Inregistrare in Revisal a incetarii suspendarii
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Inregistrare in Revisal a incetarii suspendarii

Va rugam sa ne lamuriti cu urmatoarea problema: daca avem mai multe cazuri de suspendari ale Cim conf. art.54 pana la data de 31.01.2018, astazi trebuie operata incetarea suspendarii si reluarea activitatii incepand cu data de 01.02.2018, avand in vedere noile termene in vigoare de la 01.01.2018?Va multumim!
Incetarea suspendarii c.i.m. se transmite in REVISAL cel târziu în ziua anterioară datei încetării suspendării,

In speta, astazi trebuie transmisa incetarea suspenadrii.
Multumesc!