Forum Bani şi Afaceri ... Tendinţe în lumea creditării Credit bancar
Discuție deschisă în Tendinţe în lumea creditării

Credit bancar

Am un card de cumparaturi Raiffeisen bank dupa care am facut refinantare acordandu-mi 200 milioane din care sa se retraga din suma de 200 pentru a se achita cardul de cumparaturi automat .dar nu am semnat cererea de inchidere card .a uitat cei de la banca sa ne dea sa semnam .iar cadul de cumparaturi nu sa inchis si beneficiem de 2 rate akm si de card de cumparaturi si cel de credit. Am si bani blocati suma care trebuia sa se retraga pentru achitarea de card.
george-neagu, moderator
Singura solutie este sa mergeti la banca pt a rezolva situatia.
O zi frumoasa!