Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... numar inregistrare act aditional
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

numar inregistrare act aditional

Buna ziua! Imi poate spune cineva daca este specificat undeva ca actul aditonal la CIM trebuie inregistrat? Exista un registru special?Am control de la ITM si mi se cere registrul de evidenta al actelor aditionale sau dovada ca le-am inregistrat in registrul de intrare-iesire corespondenta al firmei. Eu le-am numerotat 1; 2; 3... la CIM nr......
Multumesc anticipat
Adina36, utilizator
Avand in vedere ca nu exista o reglementare legislativa in acest sens consider ca aceste acte aditionale vor fi numerotate dupa cum doreste fiecare angajator...sau cum ati spus dumneavoastra numerotate de la 1...la fiecare cim in parte.
Poate cei de la ITM se refera la Revisal....?
Cei de la ITM nu se refera la REVISAL....