avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 608 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Terment pronuntare definitiva
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Terment pronuntare definitiva

Buna ziua , ieri mi-a fost schimbata masura arestului la domiciliu cu control judiciar cu termen de 48 ore pentru contestatie , intrebarea mea este in cat timp ramane definitiv raspunsul daca nu se face contestatie de procuror , abia dupa cele 48 ore ?
Cel mai recent răspuns: Anonim25x , utilizator 14:16, 6 Februarie 2018
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Revocarea masurii controlului judiciar valeanumarian57 valeanumarian57 judecatoria a revocat masura controlului judiciar pronuntata de aceasta avand termen de recurs 48 ore.De la ce data este executorie revocarea masurii? De la ... (vezi toată discuția)
Materie juridica florentina cocan florentina cocan Judecatorul dispune inlocuirea arestului preventiv cu arestul la domiciliu,cand se pune in aplicare? Dupa terminarea celor 30 de zile de arest preventiv sau ... (vezi toată discuția)
Instiintare disjungere si clasare- nelamuriri IonutPerschi IonutPerschi Buna ziua , am o intrebare la care as dori sa imi da-ti un raspuns cat se poate de explicit . Iubita mea este arestata intr-un dosar . Este arestata ... (vezi toată discuția)