Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Terment pronuntare definitiva
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Terment pronuntare definitiva

Buna ziua , ieri mi-a fost schimbata masura arestului la domiciliu cu control judiciar cu termen de 48 ore pentru contestatie , intrebarea mea este in cat timp ramane definitiv raspunsul daca nu se face contestatie de procuror , abia dupa cele 48 ore ?
~ Conținut șters la cerere ~