Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii promo SalWin program gratuit de salarii actualizat 2018
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

promo SalWin program gratuit de salarii actualizat 2018

Dl Popescu ,intrebarea este daca poate fi promovat prin cateva postari informative un program complect gratuit de salarii SalWin prezentat pe www.atc66.ro si pus la dispozitia celor interesati de catre firma noastra. Daca da, la ce sectiune, daca nu,, ce alte alternative se pot oferii. Nu dorim sa creem dezordine si sa postam aiurea.
viorel55, utilizator
Bună ziua! Vă mulțumim pentru mesaj. Politica noastra este sa nu promovam nimic în forum, pentru ca nu putem testa programele respective și nu ne putem da seama de calitățile și defectele lor.

Am pățit în trecut situații în care programele gratuite pe care am acceptat sa le posteze în forum diversi utilizatori aveau componente malware sau adware și preferăm să nu mai avem legătură cu promovarea unor programe de gen.

Vă mulțumesc pentru înțelegere!

Roxana
Ok ! Multumim de raspuns.