Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... hobby
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

hobby

eu am ca hobby site-urile juridice,pasiunea mea ar fi cercetareaB-)
ne-ar place daca ne-ai spune mai multe despre tine, de exemplu, cu ce te ocupi, de unde esti.. daca vrei :)
Bine ai venit printre noi!
:vishenka:
Daca doriti,
va rog sa precizati :

1)-Ce fel de "Cercetare"...???- doriti sa faceti ?

2)-In ce domeniu juridic doriti sa va informati ?
( legislatia muncii,economic,spete civile,spete penale ,legislatie in general..samd).

In raport de raspunsul pe care -poate - il ve-ti oferi, ve-ti fi indrumata de catre cei care sunt profesionisti in domeniul solicitat.

Bine a-ti venit pe acest site !
:love1: