Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... ancheta sociala
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

ancheta sociala

buna seara, se poate ca procuroru intr_un proces penal referitor la trafic de droguri sa ceara aminarea procesului ca lipsa de procedura pentru ca nu este facuta ancheta sociala.in proces sunt implicati si minori da tot nu inteleg de ce ar fi nevoie de aceasta ancheta?va multumesc
Trebuie sa aveti rabdare.
Unele procese dureaza mai mult iar altele mai putin.

avocat Claudiu Lascoschi