Forum Discuţii juridice Achiziţii publice Posibilitate instalare 2 certificate digitale/conturi ...
Discuție deschisă în Achiziţii publice

Posibilitate instalare 2 certificate digitale/conturi SEAP pe acelasi calculator?

Buna ziua!
Am un cont activ pe SEAP (inclusiv cu certificat digital) pentru o companie privata. As fi interesat daca pot sa fac procedura de inscriere in sistem/SEAP de pe acelasi calculator pentru o a doua entitate economica? Cu alte cuvinte pot activa un nou/alt (al doilea) certificat digitial pentru alta firma dar pe acelasi calculator?

Mentionez ca detin un singur sistem de calcul si administrez doua firme.

Va multumesc!
Buna ziua. Am aceeasi problema ca utilizatorul @coveadrian. Va rog frumos daca ma poate ajuta cineva. Multumesc.
da - merge