Forum Discuţii juridice Expertize judiciare şi ... Desfasurare proces civil
Discuție deschisă în Expertize judiciare şi extrajudiciare

Desfasurare proces civil

Buna ziua,
O instanta judecatoreasca imi solicita sa faca dovada transmiterii prin e-mail a unei solicitari. Cum anume pot face dovada ?
Mi se mai solicita sa depun la dosar obiectivele expertizei . Care ar fi acestea ?Discutia se refera la un imobil .
Multumesc!
~ Conținut șters la cerere ~