Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Avocat angajat- suspendare din activitate- proces in ...
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Avocat angajat- suspendare din activitate- proces in derulare

Buna ziua . Avocatul meu s-a prezentat la 2 termene din 10 , desi l-am platit . Nici nu a trimis pe altcineva in locul sau . Acum imi spune ca si-a suspendat activitatea . Mai am termene si sunt inca la fond . Nu stiu ce sa fac in situatia aceasta . Nu inteleg de ce nu mi-a spus de la inceput ca nu se mai ocupa de avocatura .
Va multumesc .
MARTA SIMONA PETRE, Avocat
Nu se intelege exact care este intrebarea dvs.Poate nu s-a prezentat la termene care evident se amanau,lipsa raport expertiza,lipsa relatii etc.Incercati sa aflati motivul incetarii activitatii,eventual incercati sa vedeti ce solutii va ofera,poate preia dosarele alt coleg avand o intelegere in acest sens.