Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... PV Rutier
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

PV Rutier

Am facut contestatie la un PV si m-ar interesa sa aflu daca dupa finalizarea procesului, si daca nu voi avea castig de cauza, mai pot plati jumatate din amenda ?
Va multumesc !
In ce conditii va putea face acest lucru? La cat timp dupa pronuntarea hotararii sau la cat timp dupa ramanerea definitiva a hotarari?