Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Valoarea Contractului
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Valoarea Contractului

Buna ziua,
Detin o firma prin care prestez servicii de marketing (creez campanii, continut si le distribui in mediul online) . Banii pe care ii incasez de la firma pentru care prestez aceste servicii au valoarea diferita in fiecare luna .
Cum pot incadra legal in contract aceasta plata(valoarea contractului) pentru a justifica banii pe care ii incasez .
Multumesc anticipat!
Buna seara.
Intrucat serviciile prestate se diferentiaza prin valoarea lor, tariful aferent acestora se incaseaza lunar, conform documentelor justificative anexate ( chitante, facturi), valoarea contractului modificandu-se in acest sens.
Raluca Iliescu, Avocat