Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Impozit pariuri sportive
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Impozit pariuri sportive

Buna ziua
Impozitul pe jocurile de noroc online se face pe fiecare retragere individuala sau pe toate retragerile aferente unui an calendaristic?
Multumesc
george-neagu, moderator
Impozitarea se face pe toate retragerile aferente unui an calendaristic