Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Coeficientul de corectie
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Coeficientul de corectie

Buna ziua,
Care este coeficientul de corectie pe anul 2018 ?

Multumesc !
Prin legea bugetului asigurărilor sociale pe anul 2018 ( Legea 3/2018) Capitolul III articolul 16 , indicele de corecție a fost stabilit la 1,15.