Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Cum se procedează cu balanta firmei ?
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Cum se procedează cu balanta firmei ?

In cazul in care as dori sa închid o firma și contabilul care a ținut contabilitatea firmei nu mai este disponibil, cum se poate face balanta ? Ar putea un alt contabil sa o facă ?
Dar, chiar trebuie sa lucrati cu un contabil autorizat membru ceccar pentru ca va trebui sa vizeze cu parafa lui actele pe care le veti depune la registrul comertului si finante.