Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... spuneti adevarul nu-l ocoliti
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

spuneti adevarul nu-l ocoliti

Certificat constatator al nascutului viu este frauda statului.
Introduceti optiunea sa raspunda si alti la intrbarile celorlati. Va este frica de adevar?
Certificatul de nastere nu este o evidenta a identitatii.
Au recunoscut-o medicii. Si frauda care se face la Stare Civila. Schimba omul viu cu o PERSOANA CNP FICTIVA CREATA DE STAT.
Sistemul Judiciar, Instantele, tribunalele sunt practic cluburi private.
Avocatii au licenta numai de la BAR, atat.
robertmarius, utilizator
Din pacate postarea dvs este total incoerenta nu stiu daca dvs sunteti persoana care imprastie aceste teorii si pe youtube sau doar vi se par geniale si le preluati dar va sugerez sa cititi mai bine o carte sau sa va apucati de un hobby.Sincer v-as face mai multe recomandari dar admin grupului ar cenzura postarea asa ca va urez multa sanatate.
Interesant raspuns, si evaziv. Toate astea sunt recunoscute de avocati si in cartile de avocatura si legi.
robertmarius, utilizator
Nu recunoaste nimeni aberatiile respective,sunt simple insiruiri de cuvinte fara logica .plasmuite de o minte evident tulburata si preluate apoi de cetateni cu prea mult timp liber,
Este foarte grav ce scrieti.Nu are sens
DAN POPESCU, Avocat