avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 207 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... spuneti adevarul nu-l ocoliti
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

spuneti adevarul nu-l ocoliti

Certificat constatator al nascutului viu este frauda statului.
Introduceti optiunea sa raspunda si alti la intrbarile celorlati. Va este frica de adevar?
Certificatul de nastere nu este o evidenta a identitatii.
Au recunoscut-o medicii. Si frauda care se face la Stare Civila. Schimba omul viu cu o PERSOANA CNP FICTIVA CREATA DE STAT.
Sistemul Judiciar, Instantele, tribunalele sunt practic cluburi private.
Avocatii au licenta numai de la BAR, atat.
Ultima modificare: Luni, 5 Martie 2018
robertmarius, utilizator
Din pacate postarea dvs este total incoerenta nu stiu daca dvs sunteti persoana care imprastie aceste teorii si pe youtube sau doar vi se par geniale si le preluati dar va sugerez sa cititi mai bine o carte sau sa va apucati de un hobby.Sincer v-as face mai multe recomandari dar admin grupului ar cenzura postarea asa ca va urez multa sanatate.
Interesant raspuns, si evaziv. Toate astea sunt recunoscute de avocati si in cartile de avocatura si legi.
Ultima modificare: Marți, 6 Martie 2018
robertmarius, utilizator
Nu recunoaste nimeni aberatiile respective,sunt simple insiruiri de cuvinte fara logica .plasmuite de o minte evident tulburata si preluate apoi de cetateni cu prea mult timp liber,
Este foarte grav ce scrieti.Nu are sens
Ultima modificare: Marți, 6 Martie 2018
DAN POPESCU, Avocat

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Sugestie privind cenzura pe forum Holda Finance Holda Finance Rog administratorii forumului sa realizeze un audit intern legat de cenzura mesajelor de pe forum. Principalul motiv pentru care adresez aceasta sugestie este ... (vezi toată discuția)
Cum acționez în instanță pe cineva care mi-a expus istoricul medical în public? ContSters470142 ContSters470142 Va salut cu stima!!:) Ma adresez dvoastra in urmatoarea speta: -dupa un post al meu pe un forum de discutii generalist, am ajuns la un conflict de idei si ... (vezi toată discuția)
Marele concurs de urari originale. Adalbert Gabriel Gazdovici Adalbert Gabriel Gazdovici 153 de SMS-uri primite ... brava mai, Adalbert, se pare ca esti destul de popular! Cate sunt necunoscute de atotstiutorul google? Hmmm ... vreo doua-trei ... ... (vezi toată discuția)