Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Succesiune, procesul verbal de predare-primire ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Succesiune, procesul verbal de predare-primire locuință

Unde pot gasi, sau ce pot face sa gasesc procesul verbal de predare- primire al locuinței , de care am nevoie pentru succesiune? P.S: Am fost la arhiva SC ROMCONFORT SRL care spune ca dosarul nu se afla acolo. Am mai trimis si o cerere la cartea funciară insa nu am primit nici un răspuns.
Vă mulțumesc!
Mergeți și studiați dosarul din arhiva. Ar trebui sa fie la Cadastru.