avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 682 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Succesiune, procesul verbal de predare-primire ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Succesiune, procesul verbal de predare-primire locuință

Unde pot gasi, sau ce pot face sa gasesc procesul verbal de predare- primire al locuinței , de care am nevoie pentru succesiune? P.S: Am fost la arhiva SC ROMCONFORT SRL care spune ca dosarul nu se afla acolo. Am mai trimis si o cerere la cartea funciară insa nu am primit nici un răspuns.
Vă mulțumesc!
Cel mai recent răspuns: avvalentina , utilizator 14:01, 7 Martie 2018
Mergeți și studiați dosarul din arhiva. Ar trebui sa fie la Cadastru.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Eroare in contract de construire - greseala referitoare la etaj alina40 alina40 Buna seara, am mostenit de la o matusa un apartament pe care dansa l-a achizitionat printr-un contract de construire incheiat cu Oficiul pentru locuinte in ... (vezi toată discuția)
Acte pentru succesiune anna2000 anna2000 buna ziua, o inrtebare scurta... notarul mi-a zis ca pentru dezbatere nu e suficien extrasul cf pt. apartament, ci am nevoie si de contractul de ... (vezi toată discuția)
Pasi de urmat in cumpararea unui apartament? h.ana84 h.ana84 Buna ziua, Doresc sa cumpar un apartament si nu stiu nimic despre cum se procedeaza...Cam cat timp dureaza actele?ce avans se da? ce acte trebuie sa ... (vezi toată discuția)