Forum Discuţii juridice Achiziţii publice Acord cadru
Discuție deschisă în Achiziţii publice

Acord cadru

Asa avea nevoie de ajutorul unui specialist va rog
Am o licitatie finalizata prin incheierea unui acord cadru cu mai multi ofertanti, am 45 de loturi, 6 castigatori. Cate acorduri cadru inchei, cate unul pentru fiecare lot sau unul singur cu totii ofertanti si toate loturile? Multumesc,
george-neagu, moderator
Atribuirea fiind pe loturi si acordurile cadru se vor incheia pt fiecare lot in parte cate un acord cadru.